Popis a vybavení objektu

Ubytování ROZKOŠ - Chalupa před provedením fasády s nadzemním nafukovacím bazénem na klidném okraji rekreační oblasti přehrady Rozkoš, louky a lesy, jen 2 km od přehrady Rozkoš s možností koupání a rybaření, 7 km od Ratibořic v kraji pohádek Boženy Němcové se zámkem, mlýnem a Starým bělidlem nedaleko od Adršpašských a Teplických skal, Broumovských stěn.

 

Roubená chalupa není obytná.

 

Nekuřácký objekt.

Kapacita 

9 osob (po dohodě s majitelem možno i více osob)

 

Vybavení 

V objektu v přízemí vstupní chodba, společenská místnost s kuchyňským a jídelním koutem (cca 20m²), krbová kamna, BVTV 3x , Wi - Fi, jídelní stůl s židlemi, vybavená kuchyňská linka, plynový sporák, indukční vařič, varná konvice, lednice, mikrovlnná trouba, toustovač, gril), výstup ven z chalupy na terasu s venkovním 

V přízemí jsou tři ložnice. První ložnice (10m²) 1x dvoulůžko + 2x jednolůžko, druhá ložnice (16m²) 1x dvoulůžko + 1x jednolůžko, třetí ložnice (16m²) 1x dvoulůžko. Dále pak společenská místnost - kuchyň (16m2), 2x předsíň, koupelna s vanou a sprchovým koutem (7m2), WC (3m2)sezením, grilem.

 

Volné prostranství, veranda s posezením, ohniště s posezením, gril.

Možnost parkování u objektu. Domácí zvíře po dohodě.

Nadzemní bazén 3,05x0,7m

Hřiště vzdálené 80m

 

Ložnice

 

1. ložnice – 1x dvoulůžko + 2x lůžko

2. ložnice – 1x dvoulůžko + 1x lůžko

3. ložnice – 1x dvoulůžko

 

V přízemí jsou tři ložnice. První ložnice (10m²) 1x dvoulůžko + 2x jednolůžko, druhá ložnice (16m²) 1x dvoulůžko + 1x jednolůžko, třetí ložnice (16m²) 1x dvoulůžko. 

 

Sociální zařízenížnice

Jedna společná koupelna (7m²) v přízemí s umyvadlem, vanou a sprchovým koutem, samostatné WC.

 

Vytápění

Objekt je vytápěn krbovými kamny a kotlem na tuhá paliva

 

 

Možnosti nákupu a stravování

Restaurace  v České Skalici  1,5 km, obchhod  PENNY 1,5 km